درباره ما

صفحه اصلی / درباره ما
شرکت آرمه طرح اسپیدان
درباره ما

تاریخچه شرکت
آرمه طرح اسپیدان

در سال ۱۳۸۸ جمعی از مدیران و متخصصان فعال در حوزه عمران، معماری و تأسیسات گرد هم آمدند تا با تأسیس شرکت مهندسین مشاور آرمه طرح اسپیدان دین خود را در راستای عمران و آبادانی کشور، نسبت به نسل آینده این مرزوبوم ادا نمایند.

این شرکت با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و پشتوانه علمی و تجربی شناخته شده، با استفاده از ابزارها و سیاست‌های روز دنیا و استانداردهای بین‌المللی و تأکید بر اصل رضایت مشتری مبادرت به ارائه انواع خدمات مشاوره فنی و مهندسی برای توسعه بخش‌های مختلف عمرانی کشور نمود و توانست به کمد کادر مجرب خود با ارائهٔ راهکارهای تخصصی و مقرون‌به‌صرفه بر چالش‌ها و مسائل پیچیده پروژه‌ها فائق آمده و پاسخ مناسبی به نیازهای مشتریان خود بدهد تا در مدت‌زمان کوتاهی از تأسیس خود به یکی از مطرح‌ترین مهندسین مشاور کشور مبدل گردد.

شرکت آرمه طرح اسپیدان سعی نموده از همان ابتدا با تشکیل کارگروه‌های تخصصی مختلف، خدمات مشاوره فنی و مهندسی خود در زمینه‌های طراحی، محاسبات، نظارت، مدیریت طرح و کنترل پروژه را به جامعه عمرانی کشور ارائه نماید. حاصل این برنامه‌ریزی منسجم و تلاش شبانه‌روزی دریافت تندیس مشاور سال از سوی انجمن ملی سازه و فولاد کشور به‌عنوان مشاور برتر سال ۱۳۹۱ بود. در روند روبه‌رشد شرکت از تأسیس تاکنون در کنار بخش‌های تخصصی سازه، معماری و تأسیسات کم‌کم بخش‌های راه و مهندسی آب نیز شکل گرفت که فعالیت‌های قابل توجهی در این بخش‌ها صورت پذیرفته است.

اهداف و چشم انداز

شرکت مهندسین مشاور آرمه طرح اسپیدان در نظر دارد با گسترش دامنه فعالیت شرکت و نگاه هوشمندانه به بازار کسب‌وکار مشاوره مهندسی، از دیدگاه ذی‌نفعان شرکت به‌عنوان مشاوری توانمند، حرفه‌ای، معتبر و متخصص در زمینه‌های فعالیت خود معرفی و شناخته شود و نسبتت به ارائه خدمات فنی، مهندسی و طراحی، مدیریت طرح و نظارت بر اجرای پروژه‌های ملی و عمرانی در سطح ملی و منطقه‌ای نقش مؤثری ایفا نماید.

شرکت مهندسین مشاور آرمه طرح اسپیدان مأموریت دارد با استفاده از دانش، تجربه و سوابق درخشان خود مطابق با رتبه‌های اخذ شده از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، در گرایش‌های سازه، معماری و شهرسازی، راه‌سازی و همچنین گرایش‌های گروه مهندس آب شامل سدسازی، تأسیسات آب و فاضلاب، شبکه‌های آبیاری و زهکشی و مهندس ای رودخانه گام برداشته و تلاش و همت خود را بر آن گذاشته است که در راستای چشم‌انداز تعیین شده و با اتکا بر نیروی انسانی مجرب، توانمند و متخصص و با استفاده از فن آوری‌های روز و کارآمد، ضمن پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای و انجام باکیفیت پروژه‌ها، موجبات ارتقای سال سطح زندگی مردم، تأمین رضایت ذی‌نفعان و ایجاد آگاهی، دانش و ارز آفرینی برای مشتریان را فراهم نماید.

با توسعه فعالیت‌های عمرانی و بهره‌گیری از دانش فنی به‌روز شده و تجربیات هیئت‌مدیره و کارکنان فنی و مجرب و همچنین با کمک انگیزه و خلاقیت مهندسان جوان، در حال حاضر این شرکت یکی از مهندسان مشاور شاخص در حوزه فعالیت‌های عمرانی است. ازاین‌رو هدف و رسالت این شرکت بر پایه طراحی بهینه مبتنی بر مهندسی ارز انواع پروژه‌ها، مدیریت طرح و نظارت بر اجرای انواع پروژه‌های عمرانی و صانعتی بوده و در همین راستا با پشتوانه گروه مدیریتی باسابقه در کنار تیم فنی، مهندسی و متخصص خود، به دنبال اجرای پروژه‌ها مطابق با استانداردهای روز دنیا به‌صورت دقیق و بهینه از نظر اقتصادی است.

پروژه های سازه

شامل طرح و محاسبات ایستایی سازه‌ها و ارزیابی ایستایی آنها و طرح‌های ترمیمی مربوط به آن، انجام طرح و محاسبه و نظارت انواع سازه‌ها و همچنین مطالعات ارزیابی، استحکام سازه‌های موجود در برابر انواع نیروهای داخلی و خارجی و همچنین تهیه طرح بهسازی و ترمیم و نظارت بر اجرای آنها.

پروژه های شهرسازی و معماری

انجام مطالعات و تهیه طرح‌های مقدماتی، مرحله اول و دوم مدیریت مصارف انرژی و نظارت بر اجرای کلیه واحدها و مجموعه‌های مسکونی، ساختمان‌های تجاری، اداره، نظامی، آموزشی و تحقیقاتی، تربیتی و ورزشی، مذهبی، سیاحتی، فرهنگی و هنری، بهداشتی و درمانی و آزمایشگاهی.

پروژه های راهسازی

انجام مطالعات امکان‌سنجی فنی و اقتصادی، مراحل اول و دوم و نظارت بر اجرای راه‌های روستایی، فرعی و اصلی آزادراه‌ها، پل‌ها و تونل‌ها، تقاطع‌های شهری و غیر شهری.

پروژه های سد سازی

شامل مطالعات امکان‌سنجی فنی و اقتصادی، منابع آب‌های سطحی و زیرزمینی، برنامه‌ریزی و اقتصاد آب، تلفیق منابع آب‌های سطحی و زیرزمینی، مهندسی رودخانه، تأسیسات انحراف آب، کنترل و دفع سیلاب‌ها و اصلاح مسیر رودخانه، انجام خدمات مهندسی سدهای خاکی و بتنی به‌منظور ذخیره و کنترل آب و تولید نیرو، تونل، نیروگاه‌های آبی.

پروژه های تاسیسات آب و فاضلاب

شامل مطالعات امکان‌سنجی، تهیه طرح‌های خطوط و جمع‌آوری، تأسیسات آبگیری، جمع‌آوری و انتقال آب، شبکه‌های توزیع آب، مخازن، تلمبه‌خانه‌ها و تصفیه‌خانه‌های آب و نمک‌زدایی و ابنیه مربوطه و محاسبه نشست‌های فیزیکی و نشت‌یابی شبکه‌های آب شهری، جمع‌آوری و انتقال فاضلاب‌های شهری و صانعتی و تصفیه‌خانه‌های مربوطه.

پروژه های آبیاری و زهکشی

شامل مطالعات امکان‌سنجی، منابع آب‌های سطحی و زیرزمینی، برنامه‌ریزی و اقتصاد آب، تلفیق منابع آب، آبرسانی سطحی و زیرزمینی، مطالعه و طراحی شبکه‌های آبرسانی، انحراف آب، بندهای انحرافی، مطالعات و طراحی شبکه‌های آبیاری و زهکشی اصلی و فرعی، تغذیه مصنوعی، تحت‌فشار.

تیم ما را بشناسید

تیم آرمه طرح

تیم شرکت ما از افراد با تجربه و متخصص در قسمت های مختلف تشکیل شده است، که با ایجاد راه‌حل‌های خلاقانه و نوآورانه، به تحقق اهداف و ارائه خدمات برتر به مشتریان ما متعهدند.

مهندس عزیزلله شمس

رئیس هیئت مدیره

مهندس یدلله رفیعی

مدیر عامل و سرپرست دپارتمان تاسیسات

مهندس عباس رفیعی

نائب رئیس هیئت مدیره

دکتر سید میلاد حسینی

سرپرست راه‌سازی

دکتر فرهاد بهنام فر

سرپرست دپارتمان سازه

مهندس حمید تحویلیان

سرپرست دپارتمان نظارت

مهندس نگار شبکی‌سازی

مدیر اداری و سرپرست دپارتمان طرح‌ و توسعه